Casper yetkili servis Ankara

Ankara casper yetkili servisi ekibimizin karşılaştığı adaptör arızaları ilkin adaptör bağlantı noktasındaki aşınmalardır. Buna benzer arızalar şarj kablosunun kaynaklandığı gibi kabloyu takılıyken döndürmek yerinden kımıltdatmak sonucunda oluşmaktadır. Bu tür arızalarda adaptör tamiri bozuk jakın gerçek jakla değiştirilmesi ile düzeltilir.

Ankara casper yetkili servisi cihaz adaptörlerinde karşılaşılan bir diğer elektrikten sebeple yanmasıdır. Bu tür arızalar genelde garanti kapsamındadır ve şarj aleti değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak size önerimiz, şarj aletinizi nemsiz ve diğer elektrik kablolarından farklı bir ortamda kullanmanızdır. Diğer elektrik kabloları manyetik bir alan yarattığından dolayı şarj aletine zarar verebilir. Topraklanmış bir priz tercih edin. Adaptör ucu notebookunuza takılıyken çok fazla yerinden oynatmamaya dikkat etmeli ve fazla sok çıkar yapmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kırılmış olan şarj aleti kablosunu elektrik bandı ile yapıştırdıktan sonra kullanmaya devam etmeyin. Buna benzer durumlarda kablolar lehimlenerek ve üzerinde silikon eritilerek tamir edilmelidir. En son olarak notebooklarınızı pili çıkararak direk şarj aleti ile çalıştırmayın. Bu laptopunuzun başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper CSY Adaptör

Bir diğer kullanıcı hatası ise hor kullanımdan oluşur. Tuş kopmaları ve tuş kaybolması bu hatanın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde ise tuşu nazikçe yerine takabilirsiniz. Yerinde değil ise Ankara casper yetkili servisini aramanız gerekmektedir.